O MNIE

Trochę o mnie

Prywatnie, śmieję się żartobliwie, że jestem: niepoprawną marzycielką, zakochaną w podróżach, przez większość życia goniącą za adrenaliną, żoną nieidealną oraz mamą cudownej córeczki.

Zawodowo, jestem kobietą, która wierzy w swoją pasję! Zakochana w swojej pracy …, fotograf niezwykłych kobiet, pięknych rodzin oraz pełnych prawdziwych emocji dzieci.

Miłość do fotografii towarzyszyła mi od zawsze. Najpierw uporządkowywałam wspomnienia w rodzinnych albumach, setki razy przeglądałam te same klisze, aż pewnego razu do moich rąk trafiła lustrzanka. Nie od razu jednak odkryłam siebie w fotografii. Najpierw była szkoła, gdzie zakochałam się studyjnym portrecie. Później życie popchnęło mnie bardziej w kierunku fotografii reporterskiej i grafiki, aż do momentu przyjścia na świat mojej cudownej córki! To ona pomogła mi odkryć fotografię ciążową, której tak często brakuje w naszych rodzinnych albumach. Pokazało mi również, jak ucieka czas i jak cenna jest każda chwila. To właśnie w tym momencie zrozumiałam, że dzięki mojej pasji mogę zatrzymać na chwilę czas. Dlatego dziś łapie chwilę dla Was zawodowo! Pragnę stworzyć dla Was pamiątkę, która będzie przywoływać Wasze najpiękniejsze wspomnienia!

Fotografia towarzyszy mi nie tylko w pracy, ale i w podróżach, co możecie podglądać na naszym blogu podróżniczym podrozerodzinyadamsow.pl

Dołącz do mnie w social media

FUN FACT

Ponad 5000 Portretowych ujęć

Niezliczona liczba zdjęć

Ponad 1200 Kubków herbaty

(Visited 601 times, 1 visits today)