Sesja na pustyni

Ta wyjątkowa sesja powstała chyba cztery lata temu podczas wizyty u znajomych w Abu Dhabi. To był jeden z naszych najlepszych wyjazdów. Dzięki Ani i Michałowi mieliśmy okazję zobaczyć Emiraty od nieco mniej komercyjnej strony. Smak jedzenia z lokalnych knajpek do tej pory chodzi mi po głowie, a buziaków od Jasminki na dzień dobry nigdy nie zapomnę.

Pomysł na pustynną sesję powstał dość spontanicznie, bo celem był piknik oraz mały rajd autami po wydmach…

 

Prezent na Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki, podarujcie swoim mamą piękną pamiątkę w postaci wspólnej sesji zdjęciowej lub Wy mamy zróbcie sobie prezent i wraz ze swoimi pociechami zatrzymajcie w kadrze cudowne wspólne chwile.

W tym roku przygotowałam BON PODARUNKOWY w formie zaproszenia na sesję zdjęciową w promocyjnej cenie.
W RAMACH PODSTAWOWEGO PAKIETU SESJI:

  •  6 ujęć i wydruków 15×21 cm w 2 egzemplarzach
  •  czas trwania sesji ok 1h
  •  istnieje możliwość wyboru dodatkowych ujęć w cenie 35 zł/szt.
  •  sesja plenerowa na terenie Katowic

Bon będzie można zrealizować w terminie od 01.06. do 01.09.2019

CENA SESJI: 300 zł

Kochani jeśli jesteście zainteresowani sesją z okazji Dnia Matki zapraszam do kontaktu.

e-mail: adamaszek.katarzyna@gmail.com lub FB Messager

tel: 575 534 556

*liczba bonów ograniczona

Ciążowa sesja Camy

Kiedy kończy się zima, a za oknem zaczyna się zielenić, to nie ma na co czekać i czas wyjść w plener. Sesja Camy otwiera tegoroczny sezon plenerowy. Jak Wam się podoba, to hiszpańska uroda w towarzystwie czerwieni i zieleni?

Wiosenny spacer po lesie.

Spacerami po lesie zaraził mnie dziadek. Od najmłodszych lat zabierał mnie na grzyby i jagody, łapał dla mnie żaby i pokazywał różne zwierzęta w lesie. Dlatego dziś bardzo mnie cieszy fakt, że swoją miłością do lasu może się podzielić ze swoją prawnuczką.

Wiosna! Ach ta wiosna!

Wiosna! Ach ta wiosna!

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem jak niedźwiedź, który budzi się gdy robi się ciepło… Uwielbiam, te pierwsze słoneczne dni po długiej, zimnej zimie. A największą przyjemność sprawia mi czas spędzony z najbliższymi. Tegoroczne święta pozwoliły nam się w pełni cieszyć czasem spędzonym na łonie natury. Mam nadzieję Kochani, że ten czas jest dla Was równie łaskawy i możecie się cieszyć sielanką, radością i miłością w rodzinnym gronie.

 

Sesja Sportowa Anii

Dzisiaj trochę w innej tematyce 😉 W zeszłym tygodniu miałam przyjemność, po raz kolejny fotografować piękną Anię. Tym razem w nieco innej odsłonie niż zwykle, bo podczas jej codziennego treningu. Nie chciałam zrobić typowej fotorelacji. Miałam nadzieję, że uda mi się połączyć sportowego ducha, portretową plenerową kobiecością. Co Wy na to? Udało się ?

Sesje Świąteczne

W tym roku okres przedświąteczny, to prawdziwy zawrót głowy… Tegoroczne Mini Sesje Świąteczne odbyły się w gronie bliskich znajomych tydzień przed wigilią. Istne szaleństwo… ale było warto!!!

Jesienny spacer

Ta sesja to przykład na to, że nawet zwykły spacer, może stać się piękną pamiątka na lata. Nie każdy z nas dobrze się czuje w inscenizowanych kadrach. Stresujemy się nie tylko samym pozowaniem, ale tym w co się mamy ubrać itp. Czasem warto odpuścić i po prostu cieszyć się chwilą, a kadry pojawią się same, bo nie ma nic piękniejszego od szczerego uśmiechu i prawdziwych emocji oraz duża dawka bezgranicznej miłości.